pentagram.jpg
Jmenuji se Lada,narodila jsem se v měsíci červnu roku 1975,jsem typický blíženec a nestydím se za to.Od roku 1997 jsem začala věřit i na jiné věci a od roku 2001 se plně věnuji Reiki,jsem Mistr Reiki na což jsem pyšná,zajímám se o anděly,o duše a teď taky taroty.Další věci,které mě přitahují jsou přírodní medicína a bylinky.

Záhlaví stránek

(Tento článek je převzat z knihy Setkání s Anděly od Doreen Virtue, Ph.D., 14. kapitola)
Tato kapitola popisuje významný plán činnosti, jehož dodržování vám poskytne maximální příležitost vidět anděly. Někteří z vás dosáhnou výsledky okamžitě a anděly nebo vaše drahé zesnulé uvidíte hned. Jiní možná budou potřebovat více trpělivosti a může trvat několik týdnů, než se vaše andělské vize dostaví. Jestliže se však budete držet popsaných kroků, nakonec dojde ke zlomu, který povede k viděním. Žádám vás, abyste prováděli tyto kroky každý den po dobu sedmi dnů. Jakmle budete připraveni anděly vidět, spatříte je.
Pravděpodobně jste si všimli, že společným prvkem příběhů lidí, kteří viděli své drahé zesnulé ve snu nebo jako zjevení, byl jejich psychický stav. Většinou se ocitli ve stavu krize nebo měli silnou emociální potřebu spojit se s milovanými. Jakmile silně toužíte po určitých osobách, signál vaší touhy vystoupá do nebe. Tam nahoře vědí, že silně toužíte po rozhovoru se svým zesnulým blízkým člověkem. Váš mrtvý vás pravděpodobně už navštívil. Pokud jste "cítili" jeho přítomnost, nejspíš jste se nemýlili, ale kvůli svému zvýšenému emociálnímu stavu smutku, obavám nebo hněvu jste onu osobu neviděli, ani si nepamatujete snové interakce.
Jestliže se bojíte zjevení, váš drahý zesnulý se vám nezjeví, protože vás miluje a nechce vás vystrašit. Ale pokud poctivě čelíte svým obavám, třeba těm, které jsem popsala v předchozí kapitole, a podniknete duchovní nebo psychologické kroky k jejich vyléčení, váš drahý zesnulý se vám pravděpodobně zjeví.
Nikdy nemáte záruku, že se vytoužená osoba zjeví, a pokud se to nedaří, je důležité, abyste se tím nenechali rozladit. Pouhá skutečnost, že svého drahého zesnulého nevidíte, neznamená jeho nevraživost vůči vám. A pokud tuto osobu viděl někdo jiný z rodiny, je to známka zvýhodnění. Ten jiný příbezný byl "připravenější" vidět zjevení než vy.
Osobu z duchovního světa stojí mnoho energie objevit se "smrtelníkovi" v podobě zjevení. Podobá se obtížím potápěčů při ponořování na dno hlubokých moří a oceánů. Někdy si zesnulí musí "půjčovat" energii z "baterie" svých duchovních průvodců, aby měli dostatek záře a jejich blízcí živí je mohli vidět. V jedné studii zaměřené na zkoumání jedinců, kteří viděli zjevení ze smrtelné postele, se zjistilo, že velká většina viděla své blízké zesnulé jen na pět minut nebo i méně. Bytosti z duchovního světa často dokážou udržet vzhled zjevení jen na velmi krátkou dobu. Nemůžete proto očekávat, že v rozhovoru s blízkým zesnulým strávíte hodiny a hodiny. Některým lidesm se to podaří, ale většina vidí zesnulého a může s ním promluvit jen krátce. Avšak i takovou krátkou návštěvu budete bezpochyby považovat za něco, co změní váš život a blahodárně na vás zapůsobí.
Také vaše návštěva u anděla strážného okřídleného druhu nebo u duchovního průvodce, který září tak jasně, že možná neuvidíte ani jeho rysy tváře, nejspíš bude krátká. Při takových setkáních však máte pocit, jako by čas stál. Potom pro vás bude obtížné určit, jak dlouho zjevení vašeho anděla trvalo.
Jak se za sedm dnů otevřít viděním.
3. července 2007 v 9:21 | Jak spatřit Anděla za sedm dnů
Uvádím zde kroky, kterým učím studenty ve svých kurzech působení médií, rozvíjení duchovních vlastností a jasnozřivosti. Většinou doporučuji, aby studenti vyzkoušeli jeden nebo dva z těchto kroků najednou, ale chápu, že velmi toužíte vidět anděla nebo milovaného zesnulého, a tak vás požádám, abyste podstoupili intenzivní výcvik a provedli všechny kroky jeden za druhým. Absolvujte je denně, dokud nedosýhnete průlomového vidění.
Jak už jsem řekla dříve, může se to stát druhý den nebo také až dvaačtyřicátý den. Jedno je však jisté. Budete-li provádět kroky, jak jsou předepsány, nakonec se vizí dočkáte. Vaše vytrvalé odhodlání splnit to je váš úkol. Pokud je tento postup pro vás opravdu důležitý, rosím, provádějte tyto kroky tak dlouho, jak to bude potřebné. Přínosem navíc pro vás bude zjištění, že vám pomohou cítit se lehčí, šťastnější, silnější a zdravější.
Njeprve si zvolte den, kdy chcete začít, a zapište si jej do kalendáře jako "Zahájení andělských vidění". V den před naplánovaným začátkem si shromážděte zásoby potravin, které zvýší vaše duchovní schopnosti. Nejlépe je kupte v obchodě se zdravou výživou, nebo vyhledejte obchod s ovocem a potravinami nejlepší kvality.
Kupte si několik druhů zdravého čerstvého ovoce. Potřebné produkty jsem zapsala v pořadí podle míry jejich vlivu na posílení psychických a jasnovidných schopností: čerstvý ananas, grepafruit, pomeranče, jablka, citrony, bobulovité plody a melouny. Dále kupte nějaké biopotraviny, celozrnné cereálie, celozrnnou rýži, míchané zelené saláty, přírodní dresinky na saláty (bez chemických ingrediencí), syrové ořechy, hummus (směs s cizrnou) a nějaké náhražky masa, jako je tofu, seitan, masovou náhražku Veat, kuřecí masovou náhražku nebo zeleninový hamburger. Podívejte se ve vašem obchodě se zdravou výživou po různých náhražkách masa. Po nakoupení potravin si pořiďte jednu nebo dvě kuchařské knihy pro vegetariány nebo časopis Vegetarian Times, abyste se seznámili se základy vegetariánské stravy.
Konzumace vegetariánské stravy je nejrychlejší cesta k rozvíjení jasnozřivosti. Ještě rychleji vede k cíli "veganská" strava, která neobsahuje žádné maso, ani drůbež a ryby, dokonce ani mléčné výrobky. Nahrazují je masové náhražky a produkty ze sojového mléka. Mléčné výrobky, červené maso, čokoláda a alkohol nejvíce brzdí dosažení jasnozřivosti. Bližší vysvětlení spojení mezi stravou a duševními schopnostmi najdete v mé knize Chakra Clearing a Divine Prescriptions.
Poznámka: Každodenní ranní činnosti vám zaberou nejméně 20 minut, budete si tedy možná muset upravit své normální ranní postupy a nastavit si budík o 20 minut dříve než obvykle. Některé činnosti vám možná budou připadat zvláštní a napadne vás vynechat je. Radím vám takovému nutkání odolat, a pokud vám některé z činností budou nepříjemné, požádejte Boha a vaše anděly, aby vám pomohli zmírnit tuto nepříjemnost nebo vám navrhli náhradní činnost. První den se budete cítit přemoženi vším, co od vás budu žádat, ale brzy si zvyknete a vše dokážete absolvovat se stále menšími obtížemi. Kromě toho každé úsilí navíc se vyplatí. Zjistíte, že vám během dbe přináší více energie.
1. den - ráno: "Cítím se teď obklopen léčivou přítomností svých andělů. Vnímám, jak mě jejich křídla objímají, pomáhají mi poznat, že jsem v bezpečí a stále milován. Když vdechuji a vydechuji, cítím jejich bezvýhradnou lásku ke mně stejně jako vřelost ve své hrudi a srdci. Dovoluji si mít pocit, že jsem milován, vím, že je bezpečné otevřít srdce božské lásce."
1. den - večer: "Vím, že jsem v bezpečí, neustále mě střeží velcí andělé, dávají na mě pozor. Vím, že mě právě teď podporuje nekonečná boží moudrost a bezvýhradná láska. Prosím, aby se mi zjevilo (požádejte o cokoli, co byste chtěli vidět). Rád bych viděl (jmenujte osobu, kterou chcete vidět). Vím, že je pro mě bezpečné to vidět. Nepřepínám se ani o nic neusiluji, ale dovoluji sám sobě, aby ke mně přišly vize tak, abych je dokázal snadno pochopit a zvládnout."
2. den - ráno: Všechno je právě teď v božském a dokonalém pořádku. Vidím anděly v dokonalém božím načasování a odmítám jakoukoli potřebu spěchat a přát si, aby se mé andělské vize dostavily co nejdřív. Při vdechování a vydechování vypouštím všechny staré jedy z těla, abych se mohl otevřít duchovním vizím. Uvolňuji jedy vztahující se k bolestným zážitkům z minulosti. (Vdechujte a vydechujte zhluboka.) Nechávám všechno odcházet. Teď vidím ve své hlavě zlaté světlo. Vidím zlaté světlo vytvářející provaz a cítím, že se provaz pohybuje z nitra mé hlavy ven do místnosti jako při čištění dýmky. Teď cítím, že světlo Ducha svatého vyčistilo moje třetí oko. Teď dovoluji Duchu čistit a otevírat pro božské zážitky i mé celé tělo."
2. den - večer: "Dýchám zhluboka, přijímám životní energii světa. Spojuji se s touto energií a vím, že spojení s ní mají i moji andělé a drazí zesnulí. Při úplném vydechnutí vypouštím veškerý stres, pochybnost a strach. Teď zhluboka vdechuji a přijímám víru, sebedůvěru a poznání. Vydechuji skepsi. Vdechuji souhlas. Vydechuji strach. Vdechuji víru. Vydechuji všechno, co ve svém životě nechci. Vdechuji všechno, po čem toužím. Vydechuji hněv. Vdechuji vděčnost.
3. den - ráno: "Dobrý Bože a svatý Duchu, velmi si přeji vidět svého anděla (nebo jméno drahého zesnulého). Prosím o vaši pomoc v tomto mém snažení. Prosím, dejte ji jasnou a pro mě snadno pochopitelnou božskou radu, co mám dělat, abych uviděl anděla. Prosím, pomozte mi zbavit se strachů, které blokují můj duchovní zrak. Pomozte mi prosím, abych viděl vaše zázračné anděly."
3. den - večer: "Teď žádám anděly a (jméno drahého zesnulého nebo osoby povznesené Bohem na nebesa, kterého bych rád viděl), aby vstoupili do mých snů. Moje srdce a mysl jsou otevřeny všem možnostem a jsem připraven přijmout lásku a pravdu. Vím, že jsem v bezpečí, když vidím anděly, a potvrzuji, že mě nyní obklopuje láska. Je pro mě bezpečné vidět anděly. Je bezpečné vidět pravdu. Je bezpečné vidět budoucnost. Je pro mě bezpečné vidět."
.den - ráno: "Můj duchovní zrak je nyní široce otevřen a všechno kolem mě je neuvěřitelně krásné. Všude, jak se podívám, vidím důkaz lásky. Vidím láskyplné skutky, nádheru přírody a přitažlivost každého a všeho. Protože nevidím nic jiného než lásku, do mého vědomí vstupuje jen láska. Teď vidím lásku ve ztělesnění andělů."
4. den - večer: "Žádám archanděla Michaela, aby dnes v noci vstoupil do mých snů a odstranil strach, který by mi mohl zabránit dosáhnout plné víry. Nyní dovoluji boží lásce, aby se šířila celou mou bytostí a naplnila mě věčnou důvěrou a vykořenila všechny klamy víry. Jsem v bezpečí a milován."
5. den - ráno: "Dnes vidím zářivá světla andělů, která neustále obklopují každou osobu. Vidím třpytící se stíny bílé, zlaté, zelené, modré a fialové barvy kolem hlavy a ramen každého. Snadno se spojuji s touto andělskou energií a během dne přijímám boží poselství. Tato poselství vždy hovoří a boží lásce a nesobecké pomoci a pomáhají mi soustředit se na vědomí své vděčnosti za nebe a zemi."
5. den - večer: "Dovoluji božstvu přijít ke mně, aniž je o něco žádám. Vím, že příliš naléhavé přání, aby se něco stalo, pramení ze skryté myšlenky na strach. Vím, že strach zabraňuje v příchodu zážitků, po nichž toužím. Ve svém přání mít vizi anděla se zcela podrobuji Bohu, důvěřuji jemu a nebesům, že splní přání mého srdce. Mým jediným úkolem je otevřít mu dveře zbavením se všech forem strachu. Zbytek se stane přirozenou cestou."
6. den - ráno: "Dnes chci mít šťastný den. Prosím Boha a své anděly, aby mi dopřáli během dne pociťovat štěstí. Prosím o štěstí pro každého, kdo mě uvidí, setká se se mnou nebo kdo o mně bude dnes přemýšlet. Dnes chci být pozemským andělem."
6. den - večer: "Drahý (anděl nebo jméno toho, koho byste rádi viděli), velmi si přeji tě vidět. Vstup prosím do mých snů nebo se vtěl do viditelného zjevení, abych tě viděl a bez prodlení poznal. Žádám tě, abys mi dovolil tě vidět. Jestliže nějakým způsobem bráním tomuto zážitku, prosím dej mi důraznou a jasnou zprávu, abych mohl svůj přístup napravit a mít jasné duchovní vidění."
7. den - ráno: "Když se nalaďuji na své třetí oko, uvědomuji si jasné bílé, modré a fialové světlo. (Zavřete prosím na chvíli své fyzické oči a sledujte tyto barvy přímo před sebou). Nyní žádám, aby archanděl Rafael položil svůj ukazovák na moje třetí oko a odstranil všechny zbytky strachu, které mohou zakrývat mou duchovní vizi. Věřím, že můj závoj bude pozvednut a že jasně uvidím. Jsem teď připraven vidět!"
7. den - večer: "Teď si uvědomuji přítomnost svých strážných andělů. Při vdechování a vydechování se uvolňuji a nalaďuji se na ně. Dovoluji si vnímat hloubku jejich lásky ke mně. Cítím jejich vřelost. Vnímám jejich bezvýhradnou lásku. Spojuji se se svými anděly. Spojuji se s láskou. Dávám si teď svolení vizuálně se spojit se svými anděly."
Co máte každý den dělat I.
3. července 2007 v 9:49 | Jak spatřit Anděla za sedm dnů
1. Ranní meditace. Okamžitě po probuzení a své ranní rutině v koupelně meditujte, než se dáte do delšího rozhovoru se členy rodiny nebo spolubydlícími. Každý den se soustřeďte na odlišné ranní a večerní meditace. Ranní meditaci můžete spojit s dalšími meditačními praktikami, nebo ji použít samostatně.
2. Deník. Dále napište (do notesu nebo do deníku či kalendáře) dopis tomu, koho chcete vidět. Může to být obecně pojatý dopis "Tomu, kdo je mým strážným andělem", konkrétnímu drahému zesnulému, Ježíši nebo svatým či Bohu se žádostí spatřit toho, koho chcete vidět. Váš dopis musí být psán ze srdce, vyjevte v něm své city. Vzpomeňte si, že všechny příběhy v této knize potvrzují vztah mezi intenzitou citů osoby a jejím pozdějším viděním blízkého zemřelého člověka nebo anděla. Vyjádřete tedy své city v dopise! Netrapte se přitom gramatikou, pravopisem ani správnou syntaxií. Jen pište ze srdce.
3. Prozpěvujte si. Při tomto i dalším kroku možná budete muset jít ven. Použijete starou techniku zvanou "naladění", která vám pomůže otevřít vaše třetí oko. Prozpěvujte si několikrát, nejlépe hlasitě, slovo Bůh nebo Stvoření. Pokud je vaše rodina skeptická, můžete si prozpěvovat tiše, ale obecně platí, že hlasitější zěv je lepší. Máte-li výhrady vůči zpívání nebo obavy, že by to mohla být strašidelná okultní praktika, přečtěte si prosím část na konci této kapitoly s názvem "O prozpěvování". Přečtěte si pozoruhodný příběh jednéženy, která spatřila anděla poté, co začala s touto praktikou.
Zavřete oči a řekněte sedmkrát "áááá, aaaah, mmmm". Při prozpěvování se soustřeďte na oblast mezi vašima fyzickýma očima a zabývejte se pozitivní myšlenkou "je pro mě bezpečné vidět anděly". Soustřeďte se na vidění žádaného anděla či blízké mrtvé osoby. Máte-li nějaké negativní nebo děsivé myšlenky, nebojujte s nimi. Jen v duchu požádejte anděly, aby vás jich zbavili.
4. Točení. Potom, co jste sedmkrát zapěli zvuk "ÁAM", se postavte a rozpažte ruce. S otevřenýma očima najděte nějakou věc nebo tvar na stěně, blízký strom, záclonu nebo jiný předmět ve výši očí. To je vaše "vizuální kotva". Podívejte se na tento předmět a pomalu otáčejte svým tělem doprava (ve směru hodinových ručiček). Vaše tělo se dostane do úhlu, kdy už nebudete moci vidět vaši vizuální kotvu. Stále se otáčejte ve směru hodinových ručiček a obraťe hlavu doleva opět k místu vaší vizuální kotvy a veďte své tělo zpátky tak, abyste stáli tváří k vizuální kotvě.
Cvičení s otáčením dělejte každé ráno třikrát. Pokud cítíte, že se vám točí hlava, znamená to, že čakra vašeho třetího oka (okno jasnozřivosti) je špinavá. Až ji vyčistíte prostřednictvím meditace, prozpěvování, lehkého jídla a točení, budete se moci vícekrát otáčet bez pocitu závratě. Teď se však během každé rotace otáčejte pomalu. Na konci tří otoček se můžete také zastavit a dát ruce do polohy používané při modlení, tedy před prsa. Je to způsob, jak lze zastavit závrať
5. Jezte skromně. Míra, do níž se vaše strava bude blížit stravě veganské (žádné maso ani mléčné produkty), se odrazí v rychlosti, s níž se dostaví vaše andělské vize. Jinými slovy, čím více vegetariánských potravin dokážete zařadit do svého jídelníčku, tím pravděpodobněji a dříve uvidíte anděly. Konzumací 70 procent veganské stravy získáte 70procentní pravděpodobnost, že uvidíte anděla nebo svého drahého zesnulého a tak dále.
Kromě toho v duchu požádejte své anděly, aby vám pomohli vyléčit touhu po dvou pochutinách, které duševní schopnosti blokují nejvíce: alkohol a čokoláda. Pokud seriózně a upřímně chcete vidět anděly, neužívejte tyto dvě potraviny. Andělé vám pomohou zbavit se touhy po alkoholu a čokoládě tak, že když je vynecháte, nebudete mít nepříjemné pocity. Požádejte anděly o pomoc například tímto způsobem:
"Andělé, chci vás vidět, a proto vás žádám, abyste vstoupili do mého těla, mysli, srdce a vyléčili všechny obavy nebo pocity prázdnoty, které mě vedou k touze po potravinách nebo nápojích měnících povahu. Jsem ochoten zbavit se potřeby jíst čokoládu nebo pít alkohol. Vím, že tyto látky jsou ubohými náhražkami božské lásky a energie. Děkuji vám, amen."
Kromě toho se stravujte tak, abyste během vašeho sedmidenního procesu udržovali příjem kofeinu, cukru, nikotinu a zpracovaných potravin na minimální úrovni. Pijte pramenitou nebo studniční vodu pokojové tepltoy (nikoli vodu obohacenou kysličníkem uhličitým, čištěnou, destilovanou nebo vodu z vodovodu) nebo dešťovou vodu, kterou zachytíte do nádob během bouřky. Můžete také pít čerstvou šťávu z vymačkaných citrusů, zejména pokud pocházejí z bioprodukce. Zjistíte, že přírodní voda a čerstvé ovoce zvyšují vaši energii mnohem více než nápoje s kofeinem.
6. Čas na přírodu. Na pět minut denně si svlékněte boty, ponožky nebo punčochy a postavte se bosýma nohama na matku Zemi. Dotýkejte se svým tělem půdy, trávy nebo písku. Vy a Země se potřebujete dotýkat v "mystickém setkání", abyste si vzájemně v duchu vyměnili důležité informace - i hravou lásku. Dodržováním této každodenní schůzky s matkou Zemí pocítíte silnější sounáležitost se vším živým. Částí otevírání se duchovním vizím je poznání, že jste s každým a se vším spojeni.
Kromě toho se postarejte o to, abyste byli v domě a v kanceláři obklopeni zdravými, živými rostlinami. Rostliny pohlcují energii našeho strachu a stresu, stejně jako absorbují oxid uhličitý. Je zvlášť důležité spát vedle živé rostliny. Širokolisté variety, jako jsou potosy nebo filodendrony, zvlášť dobře absorbujé negativní energii.
7. Cvičení. Každý den se zapojujte do nějaké fyzické aktivity otevírající srdce, jako je jóga, rychlá chůze, běh, plavání, jízda na kole nebo jiná cvičení, která nejméně na 30 minut zvýší váš tep. Aerobní cvičení odstraňují toxická rezidua strachu nahromaděná v těle.
8. Večerní popěvek. Podobně jako ve 3. kroku sedmkrát zarecitujte zvuky "áam".
9. Večerní meditace. Měli byste strávit nejméně deset minut sami, i kdyby jste se měli zamknout do koupelny. V té době se několikrát zhluboka nadechněte. Soustřeďte se na večerní meditaci odpovídající konkrétnímu dni v sedmidenním plánu.
10. Večerní andělská diskuze. Při usínámí v duchu mluvte s andělem nebo se svým drahým zesnulým. Otevřete své srdce a promluvte o svých citech, o tom, co se vám stalo během dne a o jakýchkoli problémech, pro jejichž řešení potřebujete pomoc. Požádejte anděla či zesnulého, aby vstoupil do vašich snů nebo se vám viditelně zjevil. Požádejte o pomoc, abyste se zbavili obav a mohli zůstat klidní a soustředění. Požádejte také o pomoc, abyste si zapamatovali každé setkání ve snu, které jste měli s andělem nebo zesnulým (i když snová setkání jsou většinou tak živá, že jsou nezapomenutelná).
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one