pentagram.jpg
Jmenuji se Lada,narodila jsem se v měsíci červnu roku 1975,jsem typický blíženec a nestydím se za to.Od roku 1997 jsem začala věřit i na jiné věci a od roku 2001 se plně věnuji Reiki,jsem Mistr Reiki na což jsem pyšná,zajímám se o anděly,o duše a teď taky taroty.Další věci,které mě přitahují jsou přírodní medicína a bylinky.

Záhlaví stránek

Elohim energie.jpg
Elohim

Očištění od cizích energií,průvodci do říše světla.
Elohim zlatého paprsku bývají označování jako "andělé návratu",jejich síla je světlá,laskavá a svazující.
Elohim zlatého paprsku jsou průvodci duší,když opouštějí tělo a odcházejí do říše světla.Elohim očíšťují místa,místnosti i jiné bytosti,když v nich či na nich "lpí"duše či jiné energie a bytosti.Často působí spolu s Elohim stříbrného paprsku milosti,kteří přinášejí milost a rozpouštějí karmu.

Meditace:
Pozvi paprsek Elohim,aby tě obklopil a zahalil,aby pronikl tvou aurou a naplnil tvé tělo do každičké buňky.Popros Elohim,aby tě zbavil všeho,co ti už neslouží,co ti brání prožívat sebe sama.Popros je,aby uvolnili všechno,co se teď uvolnit dá,a pokud je to pro tebe důležité,aby ti to dali zase dřív či později vědět.Popros je,aby přeměnili myšlenkové vzory,jež ti jsou břemenem,chování,které ti je na překážku,i dosud neuzdravené emoce tak,aby ti posloužily a posílily tě.
Arcangel_Uriel.jpg
URIEL


Uriel je ze všech archandělů nejpozemštější,nejhustší,je nejsilněji spjat se zemí.Na mostě mezi božským a pozemským tvoří předmostí ke hmotě.Jeho energie je mohutná,posilující,propůjčuje strukturu,uspořádává,energetizuje,ale přesto je klidná.Pomáhá lidem v rozmachu a zaměření energie k cíli.
Urielově energii se jako hlavní barvy přisuzují granátově a rubínově červená.Jeho jméno znamená: oheň Boží,světlo Boží,plamen slunce,světlo přicházející od Boha.

Použití v těchto situacích:
-když jsme slabí a bez energie
-při ztuhlosti těla
-když tělo neodpovídá ideální formě
-když chybí odvaha k uskutečnění vlastních vizí
-při potřebě posílit důvěru,radost ze života a radostnou náladu
-chceme-li se projevit,tvořit,materializovat
-ve fázích s nedostatkem struktury a při chaosu
-k dosažení úspěchu v práci a obchodě
-protože energie podporuje tělesné síly,je možno esenci použít i v situacích,kdy tělo potřebuje nějakou
sílu navíc:když jsme snědli něco těžkého a nestravitelného,ve stresových situacích.


Meditace:
Staň se semenem,semenem květiny,jež je ukryto v zemi.Je obklopeno teplou,výživnou,tmavou zemí,která se k němu vine.Semeno pomalu odebírá ze země vodu a živiny a začíná aktivovat svou životní sílu.V semeni je stejně jako v tobě již obsaženo vše,co potřebuje k svému vývoji.Zvenčí vypadá jako nenápadné a malé,stejně jako jakékoli jiné semeno,a přece je v něm již ukryta květina,do které se rozvine.V semenu jsou již malé kořínky,malý stonek a nepatrné lístečky a zároveň je v semeni obraz plně vyrostlé a rozkvetlé rostliny.Nepatrná rostlina nese obraz kořenů a listů,ví,jak vysoko ke slunci může vyrůst stonek,kolik květů unese a jako barvu budou mít květy.Květina je v semeni obsažena již v celé své kráse a v největším rozkvětu.Ale jestli květina tohoto potenciálu využije,to záleží jen na ni.Stejně tak jako záleží na tobě,zda využiješ a naplníš potenciál,který sis přinesl s sebou na svět.Bude mít květinka sílu zapustit kořeny hluboko do země,vyžene stonek tak vysoko,aby byl stabilní,i když bude fičet silný vítr-nebo zůstane stonek kratší a zachová optimální délku?Využije své síly,aby vytvořila mnoho voňavých květů a nesla bohaté plody plné semen? Ideální obraz toho,co je možné,je již v semeni.
A tak začíná malé semeno růst.Nejprve vyrazí ze svého obalu a zasune do země kořínky.Kořínky se zachytí v zemi plné živin a začnou do semínka přivádět vodu a živiny,aby se mohl vytvořit stonek.A potom pronikne zemí i stonek s prvními malými lístečky,až opustí tmavou podzemní říši a dostane se na denní světlo.Budeš do sytosti sát sluneční světlo a růst.Stonek zesílí,rozvíjí se stále více listů,aby živily celou rostlinu.A nakonec se vytvoří poupata a květy,které ve správný čas rozkvetou a budou obtěžkány plody.A možná poznáš,v jakou květinu jsi rozkvetl.Na rostlině se vytvoří malé plody se semeny.A když opadají okvětní lístky,semena dozrají-a také ony zase obsahují ideální obraz celé rostliny.Když je semeno vyzrálé a nese v sobě dostatek živin pro novou rostlinku,opustí mateřskou rostlinu a padne kamsi do úrodné půdy.Tam nějakou dobu zůstane,dokud nenastane správná chvíle,aby začalo přijímat živiny a růst.
Nauč se pocítit,jak v sobě neseš sílu této rostliny,jak dovedeš dál vyrůst a rozvinout se všem vizím a schopnostem,které jsou v tobě obsaženy tak,aby se objevily v materiální podobě.Vnímej,jak ti tato síla proudí tělem a pak se zhluboka nadechni a vrať do reality.
Archanděl Haniel.jpg
HANIEL


Hanielova energie dodává každé bytosti energii,aby se napřímila,vyrovnala a dorostla tak své velikosti.Realizuje původní určení a tvar.Posiluje,čistí a vyrovnává energie.


Použití v těchto situacích:
-odstraňování blokád s přihlédnutím k vlastním schopnostem
-při pochybách,při nedůvěře v sebe sama
-když ze strachu či beznaděje uhýbáme vnějšímu přinucení,když popíráme vlastní pravdu
-chceme-li dosáhnout skutečného poznání,k posílení třetího oka
-esence může posílit také květiny,rostliny,zvířata


Meditace

Soustřeď svou pozornost na vlastní tělo.Které jeho součásti jsou povolené a uvolněné? Které jsou napjaté? A když procházíš svým tělem,dovol částem,které jsou napjaté,aby se uvolnily a povolily.Jako se led rozpouští na slunci,tak se ti uvolní celé tělo.
A potom pozvi Hanielovu energii.Je jako mocný sloup světla,jenž se objeví vedle tebe.Můžeš jí však vnímat i jinak.,svým způsobem,který ti vyhovuje.Uvědom si,jak veliký tento sloup světla či energie je,kolik vyplní prostoru a jak vysoko sahá do nebe.Jak je spojen se zemí? Nauč se cítit jeho sílu i jemnost,jež z něho proudí.Tento sloup,tato forma energie je zrcadlem tvé vlastní velikosti,tvého vlastního světla.A když vnímáš tento sloup světla,poznáš nyní také,jak se sám vidíš.Jak velký si připadáš? Jak jsi plný světla a jak záříš? Kde tě tíží bolest a kde máš své temné stránky.
Nyní vstup zcela vědomě do Hanielovy energie a staň se jeho světlem,jeho silou.Stará zátěž a myšlenkové vzory se promění v sílu plnou světla.Vnímej,jak se tvé vnitřní světlo rozvíjí,rozkvétá jako květina,narovnává se v celé své velikosti.A dovol,aby tě zahalila Hanielova láska a všechny blokády a všechen odpor proti této velikosti se rozpustily stejně,jako se rozpouští led na slunci.Tak se uvolní dosud spoutaná síla a naplní tě,takže pro tebe nebude těžké se v celé své velikosti narovnat,aby tvé světlo zazářilo.
Archanděl Chamuel.jpg
CHAMUEL
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one