pentagram.jpg
Jmenuji se Lada,narodila jsem se v měsíci červnu roku 1975,jsem typický blíženec a nestydím se za to.Od roku 1997 jsem začala věřit i na jiné věci a od roku 2001 se plně věnuji Reiki,jsem Mistr Reiki na což jsem pyšná,zajímám se o anděly,o duše a teď taky taroty.Další věci,které mě přitahují jsou přírodní medicína a bylinky.

Záhlaví stránek

Neváhejte je poprosit

AŤ už anděly vnímáte,nebo ne,stojí po vašem boku a čekají,až je pozvete. Chtějí pomáhat každému člověku na jeho cestě.Nesmějí však nic podniknout,dokud je člověk nevyzve a nepoprosí.Svobodná vůle je tím nejvyšším příkazem a všechny duchovní bytosti ji musí respektovat.Zvěte proto anděly a nebojte se je poprosit o pomoc a přispění.Andělé můžete požádat o pomoc v každé situaci.Andělé vás inspirují a otevřou vám oči,abyste viděli všecjny možnosti.To oni zařizují setkání a přihrávají náhody.
Jak máme anděla poprosit? Jednoduše,jako když prosíme přítele.Zformulujte v nitru přání,prosbu nebo vykonejte nějaký rituál,se kterým se obrátíte na anděla.Obojí funguje.Anděl rituál nepotřebuje,ale nám to pomáhá.Zaměřte pozornost na vlastní přání,na situaci,nalaďte se a přelaďte do stavu očekávání pomoci,otevřete se vibracím a setkání,rozvíjejte své schopnosti,vnímání,vědomí.Rituál vám pomůže otevřít dveře uvědoměle..Nezapomínejte,že rituály se slaví po staletí.Pomáhají nám uvědomit si vlastní sílu a na tento potenciál se také napojí.Nejvíce pomůže rituál,který vás baví,který se vám líbí-takový je jeko pro vás ušitý.


Z knihy Andělé stojí při vás.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one